środa, 1 czerwca 2016

Warszawa wycieczka 3- dniowa


Spędziłam w Warszawie 3 dni. Jest to piękne miasto. Więc pomyślałam że napiszę na blogu jak spędziłam moją ostatnią wycieczkę w 3 klasie gimnazjum.
Tak więc zbiórkę miałam o 5.20. Ale jak zawsze musieliśmy czekać na wszystkich i wyjechaliśmy ok.6.10. Jechaliśmy ok. 6-7 godzin. Były 2 postoje. Na 14.00 mieliśmy odwiedzić TVP. Ale przyjechaliśmy szybciej i pojechaliśmy na Pałac Kultury i Nauki. Tam byliśmy ok.30 min może i mniej. Następnie te TVP, myślałam że spotkam tam jakąś gwiazdę, ale niestety nikogo sławnego nie było. Nawet tam tak nudno nie było, jakiś starszy pan nas pooprowadzał po budynku i mówił co, gdzie się znajduje. Następnie pojechaliśmy na rynek i mieliśmy tam czas wolny. Potem chodziliśmy uliczkami i pani przewodnik opowiadała różne ciekawostki. I pod sam koniec dnia zakwaterowanie w hotelu. Każdy czekał na to żeby odpocząć, byliśmy tak zmęczeni po tej jeździe. Oczywiście jeszcze była obiadokolacja i mogliśmy robić co chcieliśmy. Oczywiście nie poszliśmy spać tak wcześnie . dopiero o 3.00 w nocy. A o 6.00 było śniadanie. Tak więc drugi dzień 6.00 śniadanie. Po śniadanie jechaliśmy do Centrum Nauki Kopernika mogliśmy tam być chyba z 4 i pół godziny. Tam było naprawdę super. Zaraz koło tego były jakieś ogrody i tam też mieliśmy czas wolny. Potem byliśmy w Łazienkach Warszawskich tam mogliśmy coś zjeść w sumie znów czas wolny. Potem jechaliśmy do muzeum Powstania Warszawskiego i tam znów kolejne 2 godziny. I po tym do hotelu na obiadokolację. 3 dzień pobudka 7.00 a śniadanie 8.00 Pierwszy punkt to był Stadion Narodowy mogliśmy tam wejść na trybuny. Koło tego były targi więc pani nam dała znów godzinę wolnego.Po tym jechaliśmy na Pałac w Wilanowie. Tam było super, same ogrody. Też mieliśmy tam czas wolny na zwiedzanie. I to był już ostatni punkt wycieczki w Warszawie. Niestety już musieliśmy jechać do domu. Ta wycieczka była chyba najlepsza od tych 3 lat. Mieliśmy spoko ekipę i dobrze się bawiliśmy.
 .

3 komentarze:

 1. Cieszę się, że udała Ci się wycieczka! <3
  Piękne widoki!
  z-pasja-w-obiektywie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Od małego chciałabym pojechać do Stolicy, ale jeszcze nigdy nie miałam okazji tam pojechać ;d

  http://magdelblog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Warszawa to piękne miasto, nasza klasa też miała jechać na wycieczkę szkolną do Warszawy ale panie zmieniły zdanie :( Zazdroszczę ;) Najlepiej mieć zgraną i fajną ekipę na wycieczce :D Cudowne zdjęcia <3
  http://anita-maggda.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

© Agata | WS.